Vacatures
Gebruik de filters en vind jouw droombaan bij één van de zorg en welzijnsorganisaties in onze veelzijdige regio.
1742 vacature(s) gevonden.
12 nov 2025
Woonbegeleider
InteraktContour
Veenendaal

12 nov 2025
Helpende
InteraktContour
Veenendaal

12 nov 2025
Gedragswetenschapper (Psycholoog of Orthopedagoog) Leger des Heils Ambulant Oost
Leger des Heils regio Noordoost
Zwolle

12 nov 2025
Verpleegkundige Oosterveld AO
Siza
Arnhem

12 nov 2025
Verpleegkundige Oosterveld MS
Siza
Arnhem

12 nov 2025
Ambulant Begeleider Opruimzorg
Leger des Heils regio Noordoost
Zwolle

12 nov 2025
Woonbegeleider
InteraktContour
Nu solliciterenWat je doet
Als woonbegeleider bied je zorg en begeleiding aan mensen met NAH. Je staat naast de bewoners, biedt steun waar nodig en helpt hen stap voor stap ontdekken wat ze zelf weer kunnen. Jij denkt mee, moedigt aan en kijkt altijd naar wat wél mogelijk is.
Je helpt bewoners bij hun dagelijkse verzorging (ADL): van wassen en aankleden tot een fijne start van de dag. Waar nodig voer je verpleegtechnische handelingen uit. Dankzij de 1-op-1 aandacht die je hebt, zie je echt hoe het met iemand gaat en bespreek je signalen met je collega’s. Met moderne zorgtechnologie ondersteun je bewoners om hun zelfstandigheid te vergroten en hun leven zo prettig mogelijk in te richten.
Het verschil dat jij als woonbegeleider maakt is groot. Je begrijpt hoe ingrijpend het is als iemand die vroeger alles zelf kon, nu afhankelijk is van hulp. Met jouw aandacht, humor en betrokkenheid bied je bewoners rust, structuur en vertrouwen.
Wat wij bieden
- mooi en betekenisvol werk dat er écht toe doet;
- direct een vast contract, uren in overleg;
- een salaris van € 2.546,- tot maximaal € 3.564,- bruto per maand bij een 36-urige werkweek volgens de cao Gehandicaptenzorg (FWG 35);
- per 1 mei én 1 november 2026 vindt een salarisverhoging van elk 2% plaats, conform de cao Gehandicaptenzorg;
- onregelmatigheidstoeslag en reiskostenvergoeding conform cao;
- de kosten van reizen met het openbaar vervoer en de OV-fiets worden voor 100% vergoed;
- 8% vakantiegeld en een eindejaarsuitkering van 8,33%;
- 144 vakantie-uren per jaar en 57 uur vrij in te zetten als balansverlof bij een 36-urige werkweek;
- uitstekende pensioenregeling bij Pensioenfonds Zorg en Welzijn (PFZW);
- praktijktrainingen (bijv. verpleegtechnische handelingen, BHV of omgaan met gedrag);
- fietsplan en korting op een fitnessabonnement;
- gratis personal coaching via Resilians en korting op culturele uitjes via CultuurWerkt!;
- de mogelijkheid om je voortdurend te ontwikkelen, zowel op professioneel als op persoonlijk vlak. Bijvoorbeeld door een (vervolg)opleiding te volgen op onze kosten.
- hebt (bijna) een mbo-niveau 3 of 4 diploma op het gebied van Zorg en Welzijn, bijvoorbeeld MMZ, SPW of VIG;
- bent bereid flexibele uren en onregelmatige diensten te werken;
- pakt ADL-taken met enthousiasme op, wetende dat je hiermee direct bijdraagt aan het welzijn en het dagelijkse leven van de bewoners.
Je werkplek
Je gaat aan de slag op woonlocatie Ghandi in Veenendaal. Op deze locatie bevinden zich 23 appartementen waar we 24-uurszorg bieden aan bewoners met niet-aangeboren hersenletsel en/of een lichamelijke beperking. Iedere bewoner heeft een eigen appartement, zodat er ruimte is voor privacy en zelfstandigheid. Je komt te werken in een hecht en enthousiast team met collega's die graag samenwerken en de bewoner altijd centraal stellen. Ook is er genoeg ruimte voor gezelligheid en humor. Samen met de zorgregisseur, helpenden en vrijwilligers maak jij dagelijks het verschil.
Je werkt met collega's die hart hebben voor de zorg, bewoners en elkaar. Een goede werk-privébalans vinden we belangrijk, want buiten het werk is er natuurlijk nog meer in het leven.
Werken bij InteraktContour
Bij InteraktContour bieden we behandeling, begeleiding en zorg aan mensen met NAH vanuit 89 locaties in Midden- en Oost-Nederland. We geloven in maatwerk en hebben jouw expertise nodig om samen met cliënten, bewoners en hun naasten het beste uit elke situatie te halen.
Je werkt met mensen - jongvolwassenen tot ouderen - voor wie het leven na een ongeluk, beroerte of hersenbeschadiging plotseling is veranderd. Er is een duidelijk leven vóór en ná het hersenletsel - wat ooit vanzelf ging, is nu een uitdaging. Met behulp van technologie verbeteren we kwaliteit van leven, zodat jij meer tijd hebt voor wat echt telt: waardevolle zorg. Samen kijken we naar wat wél kan, terwijl jij blijft groeien door het opdoen van nieuwe kennis en ervaring.
Word lid van ons team
De vacature staat open tot we de geschikte kandidaat hebben gevonden. We plannen de datum voor een eerste kennismaking graag in overleg met jou, zodat het moment goed uitkomt, de gesprekken vinden plaats op de locatie zelf, Ghandistraat 93 in Veenendaal. Een Verklaring Omtrent het Gedrag is onderdeel van jouw indiensttreding (aanvraagprocedure via InteraktContour).
Wil je eerst meer weten over deze functie? Bel of app dan met Gonneke van den Berg, teammanager, 06 36 57 43 38.
Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.
| Werkveld | Gehandicaptenzorg |
| Opleidingsniveau | Niveau 3 |
| Arbeidstijd | Part time |
| Arbeidsovereenkomst | Onbepaalde tijd |
| Postcode | 3902 KM |
| Stad | Veenendaal |
| Locatie | InteraktContour, woonlocatie Ghandi in Veenendaal |
| Publicatiedatum | 12-11-2025 |
| Reageer voor | 05-12-2025 |
| Nummer | 177043 |