Vind jouw perfecte vacature

👋 Hey! Wat voor een baan zoek je?

Vacatures

Gebruik de filters en vind jouw droombaan bij één van de zorg en welzijnsorganisaties in onze veelzijdige regio.

Filters op:

Functie

Regio's

Werkveld

Opleidingsniveau

Aantal uur

1607 vacature(s) gevonden.

18 feb 2026

Begeleider dagbesteding invalkracht

InteraktContour

Nu solliciteren
Wil jij zelfstandig én in teamverband dagbesteding aanbieden aan mensen met niet-aangeboren hersenletsel? Op flexibele basis en prettige werktijden? Dan komen we graag met jou in contact.

Wat je doet
In ons begeleidingscentrum bieden we van maandag t/m vrijdag zinvolle dagbesteding voor mensen met niet-aangeboren hersenletsel (NAH). De sfeer is fijn en humor is op onze locatie een belangrijke factor. We bieden veel verschillende activiteiten aan die onderverdeeld kunnen worden in een aantal modules: Fit en Vitaal (sport, bewegen op muziek, boksen en RGM); Vaardig en Creatief (handwerken, houtbewerken en andere creatieve activiteiten) en Communicatie (gespreksgroep, afasiegroep).

Je draait ochtenddiensten (9:00 - 13:00 uur), middagdiensten (12:00 - 16:00 uur) of hele dagen (9:00 - 16:00 uur). Je werkt samen met een collega-begeleider, dus je kunt altijd op iemand terugvallen. Samen zorgen we voor een gezellige sfeer, waarbij cliënten volledig zichzelf kunnen zijn.

Wat wij bieden
  • mooi en betekenisvol werk dat er écht toe doet;
  • een nul-uren contract op basis van inval;
  • een salaris van € 2.546,- tot maximaal € 3.564,- bruto per maand bij een 36-urige werkweek volgens de cao Gehandicaptenzorg (FWG 35);
  • per 1 mei én 1 november 2026 vindt een salarisverhoging van elk 2% plaats, conform de cao Gehandicaptenzorg;
  • reiskostenvergoeding conform cao, en een eindejaarsuitkering van 8,33%;
  • de kosten van reizen met het openbaar vervoer en de OV-fiets worden voor 100% vergoed;
  • 144 vakantie-uren, 57 uur balansverlof en 8% vakantiegeld per jaar (bij een 36-urige werkweek), maandelijks opgebouwd en uitbetaald op basis van de gewerkte uren;
  • uitstekende pensioenregeling bij Pensioenfonds Zorg en Welzijn (PFZW);
  • praktijktrainingen (bijv. verpleegtechnische handelingen, BHV of omgaan met gedrag);
  • gratis personal coaching via Resilians en korting op culturele uitjes via CultuurWerkt!;
  • de mogelijkheid om je voortdurend te ontwikkelen, zowel op professioneel als op persoonlijk vlak. Bijvoorbeeld door een (vervolg)opleiding te volgen op onze kosten.

Jij
  • hebt een mbo-niveau 3 of 4 diploma, zoals MMZ3/4, SPW3/4, Sociaal werker, Persoonlijk begeleider specifieke doelgroepen, VIG, etc;
  • hebt de juiste communicatieve vaardigheden om goed aan te sluiten bij mensen met NAH.

InteraktContour investeert graag in jou. Samen kijken we naar jouw groei, passend bij je eigen ambities en de mogelijkheden van InteraktContour. Zo faciliteren wij jouw werkgeluk.

Je werkplek
Op het terrein van de Aeres Hogeschool in Dronten vind je ons begeleidingscentrum. Met een vast team van vier collega's bieden we zinvolle dagbesteding aan mensen met NAH. Wij werken hier elke dag met plezier en gunnen jou dat ook.

Werken bij InteraktContour
Bij InteraktContour bieden we behandeling, begeleiding en zorg aan mensen met NAH vanuit 89 locaties in Midden- en Oost-Nederland. We geloven in maatwerk en hebben jouw expertise nodig om samen met cliënten, bewoners en hun naasten het beste uit elke situatie te halen.

Je werkt met mensen - jongvolwassenen tot ouderen - voor wie het leven na een ongeluk, beroerte of hersenbeschadiging plotseling is veranderd. Er is een duidelijk leven vóór en ná het hersenletsel - wat ooit vanzelf ging, is nu een uitdaging. Met behulp van technologie verbeteren we kwaliteit van leven, zodat jij meer tijd hebt voor wat echt telt: waardevolle zorg. Samen kijken we naar wat wél kan, terwijl jij blijft groeien door het opdoen van nieuwe kennis en ervaring.

Word lid van ons team
De vacature staat open totdat we de juiste kandidaat hebben gevonden, dus wacht niet te lang met reageren. Een Verklaring Omtrent het Gedrag is onderdeel van jouw indiensttreding (aanvraagprocedure via InteraktContour).

Wil je eerst meer weten over deze functie? Bel dan naar 06 43 58 62 21 en vraag naar Angela, Emma, Brad of Janine.

Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.
WerkveldGehandicaptenzorg
OpleidingsniveauNiveau 3
ArbeidstijdPart time
ArbeidsovereenkomstInval
Postcode8251 KH
StadDronten
LocatieInteraktContour, dagbesteding Dronten
Publicatiedatum18-02-2026
Reageer voor01-04-2026
Nummer218363